„Przestrzenny”

Teatr PIAN

Spektakl o kimś, kto przestaje mieścić się w trywialnej rzeczywistości. Zaczyna widzieć, w jakiej klatce stworzonej przez samego siebie znajdował się do tej pory.

Próbuje więc rozpychać rzeczywistość, Szuka sposobów na poszerzenie wewnętrznej przestrzeni, aby znalazło się w niej również miejsce na bycie szczęśliwym
.
Podejmuje podróż w górę, w przestworza, aby tam znaleźć perspektywę i nowe terytorium, w którym po powrocie na Ziemię będzie mógł zmieścić również pozytywne strony życia.

Praca teatralna założycielki teatru trwa od 1989 roku. Poprzez młodzieżowe teatry ruchu, pantomimę, uliczny Teatr Snów, Teatr Cinema, Theater Aspik autorka – Izabela Terek Jopkiewicz w 2012 roku dotarła do punktu, w którym w Gdańsku powstał Teatr Pian.
Swoje bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w wielu projektach w kraju i za granicą pragnie wykorzystać do prowadzenia dialogu z publicznością. Sztukę teatru traktuje jako doskonałe medium do nawiązywania żywej wymiany myśli i emocji, jako zachętę do otworzenia i zajrzenia przez nasze wewnętrzne drzwi, których zajęci codziennością nie mamy czasu otwierać.